8 kwietnia 2010, 11:10
0
Dziś widzialem ze Kaka nie zagra z barca wiec kolejna dobra wiadomość.;D
6 kwietnia 2010, 20:01
Witam wszystkich mozna prosic o jakiegos linka do meczyku...Fcb
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dziś widzialem ze Kaka nie zagra z barca wiec kolejna dobra wiadomość.;D
0
Witam wszystkich mozna prosic o jakiegos linka do meczyku...Fcb
0
Witam wszystkich mozna prosic o jakiegos linka do meczyku...Fcb
0
Dziś widzialem ze Kaka nie zagra z barca wiec kolejna dobra wiadomość.;D